Svítidlo RABALUX 72018 ASLAUG, GU10 6x MAX 50W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Závěsné svítidlo Aslaug šestka v industriálním stylu se doporučuje těm, kteří hledají puritánské, ale zároveň poutavé řešení osvětlení pro svůj moderní obývací pokoj. Šest hlav svítidla matného černého modelu vyrobených výhradně z kovu je spojeno s ozdobnou základnou zapleteným systémem textilních kabelů. Hlavy svítidel jsou uspořádány v řadě vedle sebe, ve stejné výšce, zdroje světla jsou kryty dolů otevřenými válcovými kryty. Aslaug lze připevnit na strop pomocí dlouhé, obdélníkové dekorativní základny a lze jej použít se šesti světelnými zdroji, každý o výkonu až 50 W. Typ zásuvek je GU10. K tomuto přívěsku doporučujeme světelné zdroje s přirozeným bílým světlem, které vytvářejí čistý, moderní efekt v obýváku. Rozměry přívěsku Aslaug jsou následující: šířka 1170 mm, průměr každého stínítka 65 mm, závěs svítidla 850 mm, montážní hloubka 740 mm. Toto svítidlo se dodává bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.035 kg |
| EAN: | 5996595720186 |
| Šířka (mm): | 1170 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Průměr (mm): | 65 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 850 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
