Svítidlo RABALUX 72020 ESILDA, LED 42W, IP20, 0K, 0lm, saténově chromová
Lustr Esilda s moderním stylem a značným jasem může být velkolepým a elegantním kusem nábytku v obýváku. Lampa v saténové chromové barvě vyrobená z kovu je doplněna bílým plastovým stínítkem a lze jej připevnit na strop pomocí okrouhlé ozdobné základny. Model sestávající z jednoho prstencového, náhodně se vícího prvku, má lehký a vzdušný vzhled. Esilda má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 42 W, svítivost 2 200 lumenů se stínítkem, 4 150 lumenů bez stínítka a životnost 20 000 hodin. Lampa s barevnou teplotou 4000 K vyzařuje přirozené bílé světlo, které vytváří čistý, moderní efekt v obýváku. Rozměry lustru Esilda: průměr 500 mm, přesah 1000 mm, instalační průměr 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 5996595720209 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | saténově chromová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 500 mm |
| Příkon (W): | 42 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 2200 lumen |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1000 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
