Svítidlo RABALUX 72027 BRANWEN, E27 7x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Lustr Branwen v industriálním stylu může být charakteristickým kusem nábytku v moderním obývacím pokoji. Vzhled svítidla je stejně efektní jako bez ozdob. Celokovový model kombinuje matnou černou a saténový chrom a lze jej připevnit na strop pomocí obdélníkové dekorativní základny. Tři nosné kabely jsou spojeny do několika směrů rozvětvených tenkých, černých nosných tyčí, na jejichž koncích jsou umístěny volně stojící světelné zdroje. Jelikož žárovky nejsou překryty stínítkem, určitě se vyplatí zvolit estetické světelné zdroje s jiným tvarem, než je u tohoto modelu obvyklé. Branwen lze použít se sedmi světelnými zdroji, každý s výkonem do 25 W, objímka typu E27. Doporučujeme použít přírodní bílé žárovky, pomocí kterých lze v obýváku dosáhnout moderního čistého efektu. Rozměry Branwem: šířka 910 mm, výška 500 mm, přesah 1500 mm, montážní hloubka 300 mm. Svítilna je dodávána bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 5996595720278 |
| Šířka (mm): | 725 mm |
| Výška (mm): | 500 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | saténově chromová |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | 0 |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1500 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
