Svítidlo RABALUX 72033 CHADWICK, E27 3x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Trojitý lustr Chadwick v moderním stylu může být útulným a velmi dekorativním kusem nábytku do obývacího pokoje. Černá lampa vyrobená z kovu je doplněna válcovými barevnými skleněnými stínítky, které vyplňují světlo vycházející z nitra lampy teplými tóny. Chadwick může být připevněn ke stropu pomocí obdélníkové dekorativní základny. Hlavy svítidel, umístěné v řadě vedle sebe, jsou také obklopeny čtvercovým vnějším stínítkem. Svítilnu lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 25 W, objímka typu E27. K tomuto modelu se nejlépe hodí světelné zdroje s teplým bílým světlem, které v místnosti pomáhají vytvářet domácí intimní atmosféru. Jelikož kryty umožňují vidět světelné zdroje, vyplatí se použít lampu s estetickými žárovkami jiného tvaru než obvykle. Rozměry trojitého lustru Chadwick: šířka 600 mm, výška 190 mm, přesah 1200 mm, hloubka zabudování 250 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.053 kg |
| EAN: | 5996595720339 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
