Svítidlo RABALUX 72041 CALLUM, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, buk
Jednodílný lustr Callum v industriálním stylu může být jedinečným doplňkem moderního obývacího pokoje. Lampa bukové barvy, vyrobená z kovu a dřeva, je doplněna o malou kulatou ozdobnou základnu a válcové stínítko s černou mřížkou, která je ve spodní části otevřena, která jemně filtruje světlo přicházející zevnitř lampy. Vrchní, dřevěná část Callum, která vytváří přirozený efekt, tvoří vzrušující kombinaci s průmyslovým stínítkem. Svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, objímkou typu E27. Dle našeho vkusu si můžeme zvolit zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Rozhodneme-li se ve prospěch prvního, můžeme tímto svítidlem posílit domácí, intimní atmosféru v obýváku. Rozměry každého přívěsku Callum: výška 170 mm, průměr 95 mm, přesah 1200 mm, montážní průměr 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.597 kg |
| EAN: | 5996595720414 |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
