Svítidlo RABALUX 72043 CALLUM, E27 3x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, buk
Trojitý lustr Callum v industriálním stylu může být jedinečným doplňkem moderního obývacího pokoje. Lampa bukové barvy, vyrobená z kovu a dřeva, je doplněna dlouhou, pravoúhlou dekorativní základnou a válcovitými, otevřenými spodními, černými síťovými stínítky, které jemně filtrují světlo přicházející zevnitř hlav lampy. Tři hlavy svítidel jsou umístěny v řadě vedle sebe a visí ve stejné výšce. Callum přírodní dřevěné části tvoří vzrušující kombinaci s průmyslově vypadajícími stínítky. Svítilnu lze použít se třemi světelnými zdroji, každý s výkonem do 25 W, objímka typu E27. Dle našeho vkusu si můžeme vybrat světelné zdroje s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Rozhodneme-li se ve prospěch prvního, můžeme tímto svítidlem posílit domácí, intimní atmosféru v obýváku. Rozměry trojitého lustru Callum jsou následující: šířka 600 mm, výška 170 mm, průměr každého stínítka 95 mm, převis 1200 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.995 kg |
| EAN: | 5996595720438 |
| Šířka (mm): | 600 mm |
| Výška (mm): | 170 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
