Svítidlo RABALUX 72051 RONNO, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Jednodílný lustr Ronno v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v obýváku. Díky svému střídmému designu a barvám se hodí do mnoha interiérů. Černá lampa vyrobená z kovu je doplněna o cylindrické, barevné skleněné stínítko, přes které filtruje světlo zevnitř lampy. Ronno lze připevnit na strop pomocí malé kulaté dekorativní základny a lze jej použít se světelným zdrojem do 25 W. Typ objímky E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Rozměry lustru: průměr 90 mm, výška 295 mm, přesah 1200 mm, montážní průměr 90 mm. Některé přívěsky Ronno jsou dodávány bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.738 kg |
| EAN: | 5996595720513 |
| Výška (mm): | 295 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
