Svítidlo RABALUX 72053 RONNO, E27 3x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Trojitý lustr Ronno v moderním stylu může být útulným kouskem nábytku v obýváku. Díky svému střídmému designu a barvám se hodí do mnoha interiérů. Černý model vyrobený z kovu je doplněn válcovými, barevnými skleněnými stínítky, přes které je filtrováno světlo zevnitř každé svítilny. Hlavy svítidel jsou umístěny v řadě, vedle sebe, ve stejné výšce. Ronno lze připevnit na strop pomocí dlouhé, čtvercové dekorativní základny a lze jej použít se třemi světelnými zdroji, každý o výkonu až 25 W. Typ objímek je E27. K tomuto modelu se nejlépe hodí světelné zdroje s teplým bílým světlem, které v místnosti pomáhají vytvářet domácí intimní atmosféru. Rozměry lustru: průměr každého stínítka 90 mm, výška svítidla 295 mm, celková šířka 550 mm, převis 1200 mm. Trojitý lustr Ronno je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.324 kg |
| EAN: | 5996595720537 |
| Šířka (mm): | 550 mm |
| Výška (mm): | 295 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
