Svítidlo RABALUX 72081 NIYLAH, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Jednodílný závěs Niylah v moderním stylu může být útulným kouskem nábytku do obývacího pokoje. Lampa černé barvy z kovu a dřeva je doplněna o válcové skleněné stínítko jantarové barvy, které naplňuje světlo vycházející z nitra svítidla teplými tóny. Niylah lze připevnit na strop pomocí malé, kulaté dekorativní základny a lze ji použít se světelným zdrojem až do 25 W. Typ objímky E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Protože digestoř umožňuje vidět zdroj světla, vyplatí se použít lampu s estetickou žárovkou jiného tvaru než obvykle. Rozměry závěsu Niylah: šířka 120 mm, průměr 95 mm, převis 1200 mm, montážní průměr 100 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.716 kg |
| EAN: | 5996595720810 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | jantarová barva |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
