Svítidlo RABALUX 72083 NIYLAH, E27 3x MAX 25W, IP20, 4000K, 2250lm, černá
Trojitý lustr Niylah v moderním stylu může být útulným kouskem nábytku do obývacího pokoje. Lampa černé barvy z kovu a dřeva je doplněna válcovými skleněnými stínítky jantarové barvy, které naplňují světlo vycházející z vnitřku hlav svítidel teplými tóny. Niylah může být připevněn ke stropu pomocí obdélníkové dekorativní základny a může být použit se třemi světelnými zdroji do 25 W každý. Typ objímek je E27. Hlavy svítidel jsou uspořádány v řadě vedle sebe na nosné liště, která je z obou stran obložena dřevem. K tomuto modelu se nejlépe hodí světelné zdroje s teplým bílým světlem, které pomáhají vytvářet domácí intimní atmosféru. Protože digestoře umožňují vidět světelné zdroje, vyplatí se použít estetické žárovky s jiným tvarem než obvykle. Rozměry trojitého lustru Niylah: šířka 550 mm, výška 190 mm, průměr každého stínítka 95 mm, výčnělek lampy 1200 mm, montážní hloubka 250 mm. Tento model je dodáván bez světelných zdrojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.052 kg |
| EAN: | 5996595720834 |
| Šířka (mm): | 550 mm |
| Výška (mm): | 190 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | jantarová barva |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1200 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
