Svítidlo RABALUX 72091 ADALLA, E27 1x MAX 40W, IP20, 0K, 0lm, matná černá
Jednodílný závěs Adalla ve skandinávském stylu doporučujeme především těm, kteří mají rádi modely z přírodních materiálů. Toto matné černé kovové svítidlo určené do obývacího pokoje je doplněno o vícebarevné ratanové stínítko soudkovitého tvaru a lze jej upevnit na strop pomocí malé kulaté dekorativní základny. Materiál kabelu je textil. Světlo lampy pěkně filtruje řídce tkaná ratanová látka, což umožňuje příjemné osvětlení. Adalla lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, objímkou typu E27. Dle vašeho vkusu si můžete vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Chcete-li v obýváku navodit domácí, intimní atmosféru, vyplatí se použít přívěsek s teplou bílou žárovkou. Rozměry svítidla Adalla: výška 260 mm, průměr 170 mm, převis 1800 mm, instalační průměr 120 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.628 kg |
| EAN: | 5996595720919 |
| Výška (mm): | 260 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | vícebarevný |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 170 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Závěsná svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 1800 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
