Svítidlo RABALUX 7239 DUBROVNIK, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Dubrovnik s osvětlením směrem vzhůru je v klasickém stylu. Matná černá hliníková svítilna doplňuje šestiúhelníkové průhledné skleněné stínítko a malý kulatý dekorativní podstavec. Hlavu lampy směřující vzhůru drží na místě vodorovný prvek vyčnívající ze základny ozdoby. Nástěnné svítidlo Dubrovnik se doporučuje především na terasu, ale lze jej instalovat i na vnější stěnu domu, například vedle schodů vedoucích ke vchodu. Venkovní svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Dubrovnik má tyto rozměry: šířka 155 mm, výška 310 mm, vzdálenost od stěny 180 mm, instalační průměr 80 mm. Krytí IP44 nástěnného svítidla zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Dubrovnik se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.809 kg |
| EAN: | 5998250372396 |
| Šířka (mm): | 155 mm |
| Výška (mm): | 310 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Klasické |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 180 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
