Svítidlo RABALUX 7244 ORLOVA, E27 1x MAX 40W, IP44, -K, -lm, černá
Dekorativní venkovní nástěnné svítidlo Orlova v moderním stylu se doporučuje především na terasu, ale lze jej umístit i jinde na vnější stěnu domu. Černé tělo svítidla z nerezavějící oceli doplňuje půlválcové průhledné plastové stínítko. Design je zajímavý díky třem prvkům ve tvaru řemene, které se táhnou přes stínítko a částečně zakrývají zdroj světla před pohledem. Orlova se může použít s jedním LED světelným zdrojem o výkonu do 40 W, typ patice E27. Umisťujete-li lampu na terasu, je dobré zvolit zdroj světla s teplým bílým světlem, který pomůže vytvořit útulnou domácí atmosféru. Nástěnné svítidlo má tyto rozměry: šířka 150 mm, výška 240 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Venkovní lampa Orlova se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.045 kg |
| EAN: | 5998250372440 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | nerezová ocel |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
