Svítidlo RABALUX 73001 ABERAMA, E14 1x MAX 10W, IP20, 0K, 0lm, černá
Jednobodové svítidlo Aberama v industriálním stylu se doporučuje především do obývacího pokoje nebo ložnice. Model vyrobený celý z plastu v černé barvě je doplněn kulovým stínítkem s otevřenou mřížkou ve spodní části a lze jej připevnit na stěnu pomocí čtvercového dekoračního podstavce. Díky pohyblivé hlavě lampy můžete světlo lampy nasměrovat tak, jak chcete. Aberama lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 10 W, objímkou typu E14. Dle našeho vkusu a místa instalace si můžeme zvolit zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Chceme-li nástěnné svítidlo použít v ložnici, doporučuje se provozovat jej s teplým bílým zdrojem světla, který pomáhá vytvářet intimní, domácí atmosféru. Rozměry každé bodové svítilny Aberama: šířka 125 mm, průměr stínítka 85 mm, vzdálenost svítidla od stěny 175 mm, montážní průměr 90 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595730017 |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 85 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Bodová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 175 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
