Svítidlo RABALUX 74003 AZIM, E27 1x MAX 40W, IP20, 3000K, 570lm, černá
Stojací lampa Azim v industriálním stylu je zvláště dobrou volbou pro obývací pokoje s jiným dřevěným nábytkem nebo nábytkem s dřevěným efektem. Stabilitu černého modelu vyrobeného z kovu podporuje velká kruhová ozdobná základna, jedinečnost designu pak dodávají díly s dřevěným efektem viditelné na stonku lampy a horní části hlavy lampy. Hlava lampy vybavená lineárním stínidlem, ??typickým pro tradiční lampy na čtení, je připevněna ke stonku, který se na horním konci silně ohýbá. Azim lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 40 W, zásuvka typu E27. Podle svého vkusu si můžete vybrat zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud chcete lampou podpořit domácí, intimní atmosféru, použijte ji s teplou bílou žárovkou. Rozměry stojací lampy jsou následující: šířka 400 mm, výška 1480 mm, průměr stínidla 110 mm, instalační průměr lampy 210 mm, délka kabelu 1800 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.874 kg |
| EAN: | 5996595740030 |
| Šířka (mm): | 400 mm |
| Výška (mm): | 1480 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stojací lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
