Svítidlo RABALUX 74007 ADELMO, LED 10W, IP20, 3000-6000K, 940lm, černá
Stolní lampa Adelmo je díky svému jednoduchému, čistému designu a extra funkcím skvělou volbou na stůl každé moderní pracovny. Černý kovový model se vyznačuje štíhlým, zakřiveným stonkem a zcela plochou hlavou lampy, který ze strany vypadá skoro jako rovné prodloužení stonku. Lampa je doplněna bílým plastovým stínidlem a kulatou ozdobnou základnou. Adelmo má vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 10 W a životností 20 000 hodin. Světelný tok svítidla je 910lm, světelný tok světelného zdroje je 1000lm. Teplotu barvy světelného zdroje lze pomocí dotykového spínače nastavit v rozmezí 3000-6000 K, to znamená, že lampa může svítit teplým, přirozeným nebo studeným bílým světlem. Šířka stolní lampy je 360 ??mm, výška 330 mm, délka kabelu 1900 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5996595740078 |
| Šířka (mm): | 360 mm |
| Výška (mm): | 330 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 920 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
