Svítidlo RABALUX 74016 ALINAFE, E14 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, přírodní
Stolní lampa Alinafe přirozeného vzhledu se doporučuje především milovníkům skandinávského stylu do obývacího pokoje. Položen na spodním stole nebo poličce může být útulným kouskem nábytku v místnosti. Model v přírodní barvě z kovu a dřeva je vyroben s kulatou ozdobnou základnou a otevřeným válcovým stínítkem z přírodního ratanu. Řídce tkaný ratan umožňuje světlu volně proudit ze svítidla, takže barevná teplota žárovky je obzvláště účinná. Svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o maximálním výkonu 25 W, objímkou typu E14. K tomuto modelu doporučujeme světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá navodit v místnosti intimní domácí atmosféru a usnadňuje večerní naladění k odpočinku. Rozměry stolní lampy Alinafe: výška 240 mm, průměr 155 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595740160 |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | přírodní |
| Barva svítidla: | přírodní |
| Materiál stínidla: | ratan |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 155 mm |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
