Svítidlo RABALUX 74040 CALLUM, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, buk
Stolní lampa Callum v industriálním stylu může být jedinečným doplňkem moderního obývacího pokoje nebo ložnice. Lampa v bukové barvě, vyrobená z kovu a dřeva, je doplněna o cylindrické, otevřené vrchní černé mřížkové stínítko, které jemně filtruje světlo přicházející zevnitř lampy. Spodní, dřevěná část Callum, která vytváří přirozený efekt, tvoří vzrušující kombinaci s průmyslovým stínítkem. Svítilnu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, objímkou typu E27. Dle vkusu a toho, kam svítidlo umístíme, můžeme zvolit zdroj světla s teplým nebo přirozeným bílým světlem. Pokud se rozhodnete pro první možnost, můžete lampu umístit na nižší stolek v obýváku nebo na noční stolek v ložnici a vytvořit tak domácí, intimní atmosféru. Rozměry stolní lampy Callum se spínačem: výška 195 mm, průměr 95 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.528 kg |
| EAN: | 5996595740405 |
| Výška (mm): | 195 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | černá |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | kov |
| Materiál svítidla: | kov/dřevo |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Styl svítidla: | Industriální |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
