Svítidlo RABALUX 74050 RONNO, E27 1x MAX 25W, IP20, 0K, 0lm, černá
Stolní lampa Ronno v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v obývacím pokoji nebo ložnici. Díky malé náročnosti na prostor lze snadno umístit na noční stolek nebo na nižší stolek. Černá lampa vyrobená z kovu je doplněna o cylindrické, barevné skleněné stínítko, přes které až podezřele filtruje světlo zevnitř lampy. Ronno se spínačem lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 25 W, objímka typu E27. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Rozměry stolní lampy: průměr 90 mm, výška 295 mm, délka kabelu 1500 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.703 kg |
| EAN: | 5996595740504 |
| Výška (mm): | 295 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | tónovaná skla |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
