Svítidlo RABALUX 7476 BALIMO, LED 12W, IP54, 4000K, 560lm, matná černá
Čtvercové venkovní nástěnné svítidlo Balimo v moderním stylu je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a je doplněno o bílé plastové stínidlo. Je to skvělá volba na terasu, ale můžete jej nainstalovat kdekoli na vnější stěnu vašeho domu, kde je zapotřebí osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Balimo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 120mm, výška 130mm, vzdálenost od stěny 85mm. Má krytí IP54, které zajišťuje ochranu před prachem a stříkající vodou ze všech směrů. Na venkovní nástěnné svítidlo Balimo poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5998250374765 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 85 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
