Svítidlo RABALUX 7478 BALIMO, LED 12W, IP44, 4000K, 560lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Balimo v moderním stylu s pohybovým senzorem je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a je doplněno o bílé plastové stínidlo. Toto čtvercové svítidlo je skvělou volbou na terasu u vchodových dveří, ale můžete jej nainstalovat kdekoli na vnější stěnu vašeho domu, kde je třeba osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Balimo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 560 lumenů a životností 25000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 4 000 K a podle toho svítí přirozeným bílým světlem. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 7 metrů při zorném úhlu 106°. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 120mm, výška 130mm, vzdálenost od stěny 95mm. Má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Na venkovní nástěnné svítidlo Balimo s pohybovým senzorem poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5998250374789 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 95 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
