Svítidlo RABALUX 75004 ATTICHUS, LED 21W, IP44, 0K, 0lm, matná černá
Jednoduchý design koupelnového stropního svítidla Attichus je praktickou volbou téměř do každé moderní koupelny. Matná černá lampa vyrobená z kovu je doplněna kulatými, bílými plastovými stínítky a lze jej připevnit na strop pomocí velké čtvercového dekorativního podstavce. Díky čistému designu a černobílé barevné kombinaci se tento model skvěle hodí do mnoha interiérů. Attichus má zabudované LED světelné zdroje energetické třídy F, s celkovým výkonem 21 W, svítivostí 1900 lumenů se stínítkem, 2670 lumenů bez stínítka a životností 30 000 hodin. Světelné zdroje s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem, které v koupelně vytváří moderní, čistý efekt. Krytí svítidla IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Velikost čtyřdílného stropního svítidla je 280x280 mm a vzdálenost od stropu 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.007 kg |
| EAN: | 5996595750046 |
| Šířka (mm): | 280 mm |
| Výška (mm): | 280 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 21 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1900 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
