Svítidlo RABALUX 75005 TIRINA, E27 1x MAX 15W, IP44, 0K, 0lm, matná černá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.892 kg |
| EAN: | 5996595750053 |
| Výška (mm): | 265 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | čirá |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 210 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
