Svítidlo RABALUX 75010 LARCIA, LED 18W, IP44, 4000K, 1000lm, stříbrná
Kulaté stropní svítidlo Larcia je praktickou volbou téměř do každého moderního obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny. Černá lampa je celá z plastu s bílým stínítkem. Larcia má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, s výkonem 18 W, svítivostí 1060 lumenů se stínítkem, 1800 lumenů bez stínítka a skutečně fantastickou životností: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem, které vytváří moderní, čistý efekt, díky čemuž je ideální do místností s vysokou návštěvností v domácnostech. Krytí svítidla IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Průměr stropního svítidla Larcia je 280 mm a vzdálenost od stropu jen 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5996595750107 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | stříbrná |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 280 mm |
| Příkon (W): | 18 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1060 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
