Svítidlo RABALUX 75011 LARCIA, LED 19W, IP44, 4000K, 1070lm, černá
Kulaté stropní svítidlo Larcia s pohybovým senzorem je univerzálním kouskem: svým decentním vzhledem může být vhodnou volbou do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně či koupelny každého moderního domova. Černý model ve tvaru disku s bílým stínítkem je celý vyroben z plastu. Larcia má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 19 W, svítivost 1000 lumenů se stínítkem, 1900 lumenů bez stínítka a opravdu vynikající životnost: 50 000 hodin! Barevná teplota stropního svítidla, které svítí přirozeným bílým světlem, je 4000 K. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 6 metrů ve 120° úhlu pohledu, podle podmínek mění jas svítidla. Krytí IP44 Larcia zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic větších než 1 mm v průměru, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Průměr stropního svítidla je 285 mm a vzdálenost od stropu je 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 5996595750114 |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 285 mm |
| Příkon (W): | 19 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1000 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 70 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
