Svítidlo RABALUX 75014 VENDEL, LED 20W, IP20, 4000K, 1460lm, bílá
Hranaté stropní svítidlo Vendel s pohybovým senzorem se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko, hranatý tvar svítidla zjemňují zaoblené rohy. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj patřící do energetické třídy G, který má výkon 20 W, svítivost 1400 lumenů se stínítkem, 2000 lumenů bez stínítka a opravdu fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 6 metrů ve 120° pozorovacím úhlu a mění jas svítidla podle podmínek. Velikost stropního svítidla Vendel je 325x325 mm a vzdálenost od stropu pouhých 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.715 kg |
| EAN: | 5996595750145 |
| Šířka (mm): | 325 mm |
| Výška (mm): | 325 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 20 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1400 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
