Svítidlo RABALUX 75015 VENDEL, LED 24W, IP20, 3000-4000-6000K, 1190lm, bílá
Hranaté stropní svítidlo Vendel s pohybovým senzorem se vyznačuje jednoduchým čistým designem, díky kterému může být tento model decentním praktickým kusem nábytku téměř v každém moderním obývacím pokoji či ložnici. Bílé tělo svítidla vyrobené z kovu je doplněno o bílé plastové stínítko, hranatý tvar svítidla zjemňují zaoblené rohy. Vendel má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G, který má výkon 24 W, svítivost 1460 lumenů se stínítkem, 2400 lumenů bez stínítka a skutečně fantastickou životnost: 50 000 hodin! Světelný zdroj s barevnou teplotou 4000 K svítí přirozeným bílým světlem. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 6 metrů ve 120° pozorovacím úhlu a mění jas svítidla podle podmínek. Velikost stropního svítidla Vendel je 375x375 mm a vzdálenost od stropu je pouhých 65 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.935 kg |
| EAN: | 5996595750152 |
| Šířka (mm): | 375 mm |
| Výška (mm): | 375 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Příkon (W): | 24 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1460 lumen |
| Typ svítidla: | Stropní svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 65 |
| Životnost: | 50000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
