Svítidlo RABALUX 75016 TURGON, LED 13W, IP44, 3000-4000-6000K, 1750lm, chromová
Moderní nástěnné svítidlo Turgon obsahuje mnoha funkci a je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni. Tělo lampy z hliníku v barvě chromu je doplněno o bílý plastový kryt a lze jej připevnit na zeď pomocí obdélníkového dekorativního podstavce v barvě chromu. Výkon vestavěného LED světelného zdroje spadajícího do energetické třídy F je 13 W, svítivost 1190 lumenů s stínítkem, 1470 lumenů bez stínítka a životnost je 20 000 hodin. Barevnou teplotu lze nastavit ve třech krocích (3000, 4000 nebo 6000 K), navíc lze lampu stmívat, tedy měnit její jas a má i paměťovou funkci. Všechny tři extra funkce lze nastavit pomocí dotykového spínače. Krytí svítidla IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry pultového svítidla Turgon: šířka 490 mm, vzdálenost od stěny 105 mm, montážní hloubka 155 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.825 kg |
| EAN: | 5996595750169 |
| Šířka (mm): | 490 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | chromová |
| Energetická třída: | F |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 13 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1190 lumen |
| Typ svítidla: | Koupelnová svítidla |
| Vzdálenost od stropu (mm): | 105 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
