Svítidlo RABALUX 7502 WELLINGTON, E27 1x MAX 60W, IP44, -K, -lm, matná černá
Venkovní nástěnné svítidlo Wellington v moderním stylu je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a je doplněno o průhledné plastové stínidlo. Můžete jej nainstalovat kdekoli na vnější stěnu domu nebo na terasu, kde vám pomůže vytvořit útulnou, intimní atmosféru, pokud jej použijete se žárovkou vyzařující teplé bílé světlo. Stínidlo válcového svítidla Wellington umožňuje plně vidět zdroj světla a světlo volně proudí ze svítidla všemi směry. Toto nástěnné svítidlo se čtvercovou dekorativní základnou lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 60W. Typ závitu je E27. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 90mm, výška 255mm, vzdálenost od stěny 125mm. Má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5998250375021 |
| Šířka (mm): | 90 mm |
| Výška (mm): | 255 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 125 |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
