Svítidlo RABALUX 7503 WELLINGTON, E27 1x MAX 60W, IP44, 3000K, 800lm, matná černá
Venkovní stojící svítidlo Wellington v moderním stylu je vyrobeno z hliníku v matné černé barvě a je doplněno o průhledné plastové stínidlo. Díky svému jednoduchému čistému designu bude skvělým doplňkem do vaší moderní zahrady. Stínidlo ho svítidla Wellington umožňuje plně vidět zdroj světla v horní části svítidla. Toto stojící svítidlo lze použít s jednou žárovkou o výkonu až 60W. Typ závitu je E27. Průměr tohoto venkovního svítidla je 85 mm, výška je 800 mm. Má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Toto svítidlo se dodává bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.43 kg |
| EAN: | 5998250375038 |
| Šířka (mm): | 85 mm |
| Výška (mm): | 800 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | průhledná |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Patice: | E27 |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Typ svítidla: | Venkovní sloupky |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
