Svítidlo RABALUX 7505 PALANGA, LED 12W, IP44, 3000K, 800lm, antracitová
Venkovní nástěnné svítidlo Palanga v moderním stylu s pohybovým senzorem je vyrobeno z hliníku v antracitově šedé barvě a je doplněno o bílé plastové stínidlo. Může být instalováno na terase nebo kdekoli na vnější stěně vašeho domu, kde je zapotřebí osvětlení pro bezpečný pohyb. Svítidlo Palanga obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 12W, světelným tokem 800 lumenů a životností 25 000 hodin. Svítidlo má barevnou teplotu 3000 K a podle toho svítí teplým bílým světlem. Rozměry tohoto venkovního svítidla jsou následující: šířka 75mm, výška 240mm, vzdálenost od stěny 165mm. Senzor detekuje pohyb ze vzdálenosti 7 metrů při zorném úhlu 106°. Toto svítidlo má krytí IP44, které zajišťuje ochranu proti vniknutí předmětů do průměru 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Na venkovní nástěnné svítidlo Palanga s pohybovým senzorem poskytujeme záruku 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.71 kg |
| EAN: | 5998250375052 |
| Šířka (mm): | 75 mm |
| Výška (mm): | 240 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | antracitová |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 800 lumen |
| Typ svítidla: | Venkovní nástěnné svítidla |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 165 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
