Svítidlo RABALUX 76001 AKALI, LED 2W, IP20, 3000K, 50lm, buk
Vlastní designový model Rábaluxu, dekorativní lampa Akali, může být krásným a útulným kusem nábytku do dětského pokoje. Na kulatém dekoračním podstavci bukové barvy ze dřeva je umístěna lampa s průhledným akrylovým stínítkem ve tvaru plachetnice. Co může být před usnutím uklidňující, než představit si sebe na lodi, která se jemně houpe na vlnách a která nás zavede do Země snů? Akali má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 2 W, svítivostí 50 lumenů se stínítkem, 230 lumenů bez stínítka a životností 36 000 hodin. Teplota barvy lampy je 3000 K, takže vyzařuje teplé bílé světlo, které několik minut před usnutím vytváří uklidňující, příjemnou atmosféru. Šířka dekoračního svítidla je 150 mm, výška 205 mm, délka kabelu 1400 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.314 kg |
| EAN: | 5996595760014 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 205 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | čirá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Příkon (W): | 2 W |
| Styl svítidla: | Dekorační |
| Svítivost (lumen): | 50 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 36000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
