Svítidlo RABALUX 76002 AKALI, LED 2W, IP20, 3000K, 40lm, buk
Vlastní designový model Rábaluxu, dekorativní lampa Akali, může být krásným, zábavným kouskem nábytku do dětského pokoje, který jistě potěší chlapce i dívky. Dřevěná dekorační základna v barvě buku drží lampu s průhledným akrylovým stínítkem ve tvaru delfína. Co může být před usnutím příjemnější než představa, že po mořských vlnách letíme na zádech skutečného delfína, abychom brzy dorazili do Země snů? Akali má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 2 W, svítivostí 50 lumenů se stínítkem, 230 lumenů bez stínítka a životností 36 000 hodin. Teplota barvy lampy je 3000 K, takže vyzařuje teplé bílé světlo, které několik minut před usnutím vytváří uklidňující, příjemnou atmosféru. Šířka dekoračního svítidla je 190 mm, výška 205 mm, délka kabelu 1400 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.255 kg |
| EAN: | 5996595760021 |
| Šířka (mm): | 150 mm |
| Výška (mm): | 205 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | čirá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | akryl |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Příkon (W): | 2 W |
| Styl svítidla: | Dekorační |
| Svítivost (lumen): | 50 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 36000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
