Svítidlo RABALUX 76003 PIRIT, LED 1,2W, IP20, 3000K, 40lm, buk
Čistý tvar a přirozenost: stolní lampa Pirit se zrodila v duchu skandinávského stylu. Tento malý, obdélníkový model si snadno najde místo na stole nebo poličce v obýváku nebo na nočním stolku v ložnici. Čtvercová základna Piritu je vyrobena z bukového dřeva, zatímco stínítko ve tvaru kostky je vyrobena z bílého skla. Svítilna má zabudovaný LED světelný zdroj, jehož výkon je 1,2 W, světelný tok těla svítidla je 40 lumenů, světelný tok světelného zdroje je 60 lumenů, životnost svítidla je 20 000 hodin, a barevná teplota je 3 000 K. Stolní lampa, která svítí teplým bílým světlem, pomáhá vytvářet intimní, domácí atmosféru. navodit v místnosti atmosféru, která může usnadnit naladění na odpočinek. Pirit je stmívatelný, tzn. jeho jas lze regulovat pomocí dotykového spínače. Rozměry stolní lampy vybavené kabelovým vypínačem: šířka 105 mm, výška 130 mm, délka kabelu s USB konektorem 1400 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.715 kg |
| EAN: | 5996595760038 |
| Šířka (mm): | 105 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | buk |
| Materiál stínidla: | Sklo |
| Materiál svítidla: | dřevo |
| Příkon (W): | 1,2 W |
| Styl svítidla: | Skandinávská |
| Svítivost (lumen): | 40 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
