Svítidlo RABALUX 76004 SIGGY, LED 2W, IP20, 3000K, 160lm, čirá
Stolní lampa Siggy v moderním stylu může být útulným kusem nábytku v našem obývacím pokoji nebo ložnici. Tento malý, směrem vzhůru se zužující model ve tvaru válce můžete umístit na stůl nebo poličku v obývacím pokoji nebo na noční stolek v ložnici. Siggy vybavená kulatou ozdobnou základnou je celá z průhledného plastu a má zabudovaný LED světelný zdroj s životností 20 000 hodin a barevnou teplotou 3 000 K. Svítilna má výkon 2W a svítivost 40 lumenů. Stolní lampa s teplým bílým světlem pomáhá navodit v místnosti intimní domáckou atmosféru, která může usnadnit naladění na odpočinek. Siggy je schopna RGB osvětlení a může být i stmívatelná, tzn. její jas lze ovládat dotykovým spínačem. Svítilnu lze nabíjet pomocí USB kabelu a lze jej provozovat is baterií, nelze jej však používat/nabíjet kabelem a baterií současně. Stolní lampa Siggy má výšku 125 mm a průměr 110 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.165 kg |
| EAN: | 5996595760045 |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | čirá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | čirá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Příkon (W): | 2 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 40 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
