Svítidlo RABALUX 76005 BULDUS, LED 4W, IP20, 3000K, 130lm, dub
Stolní lampa Buldus v moderním stylu je díky svému rafinovanému vzhledu a pohodlné manipulaci skvělou volbou do pracovny. Skládací inteligentní lampa je vyrobena výhradně z plastu v dubové a matné bílé barvě a je jako elegantní tablet. Buldus lze ovládat dotykovým spínačem, kterým lze ovládat jas svítidla. Výkon vestavěného LED světelného zdroje energetické třídy G je 4 W, svítivost je 160 lumenů se stínítkem, 930 lumenů bez stínítka a její životnost je 20 000 hodin. Buldus je stmívatelný, tzn. jeho jas lze nastavit ve třech krocích. Model s barevnou teplotou 3000 K svítí teplým bílým světlem, které pomáhá vytvářet intimní, domácí atmosféru. Svítilnu lze nabíjet i USB kabelem a má bezdrátovou nabíječku. Stolní lampa Buldus je široká 210 mm a vysoká 145 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595760052 |
| Šířka (mm): | 210 mm |
| Výška (mm): | 145 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | matná bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | dub |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 160 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
