Svítidlo RABALUX 76007 ISHTAR, LED 3W, IP44, 0K, 0lm, matná černá
Stolní lampa Ishtar v moderním stylu může být nepřehlédnutelným kusem nábytku v obýváku nebo ložnici. Jedinečný vzhled matného černého modelu, připomínajícího hřib, se pojí se spoustou funkcí navíc. Ishtar je celý vyroben z plastu a má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 3 W a svítivostí 130 lumenů se stínítkem a 300 lumenů bez stínítka. Světelný zdroj s barevnou teplotou 3000 K svítí teplým bílým světlem a má životnost 25 000 hodin. Stolní lampu lze pomocí dotykového spínače stmívat, tzn. měnit její jas. Tento model má baterii s napětím 5 V a kapacitou 2000 mAh, doba nabíjení je 7 hodin. Svítilnu lze nabíjet přes USB kabel. Krytí Ishtar IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Výška stolní lampy je 290 mm, průměr 160 mm a délka kabelu 500 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.677 kg |
| EAN: | 5996595760076 |
| Výška (mm): | 290 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | matná černá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | matná černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 160 mm |
| Příkon (W): | 3 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 130 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
