Svítidlo RABALUX 76009 IGDRASIL, E14 1x MAX 15W, IP20, 3000-5000K, 200lm, oranžová
Solná lampa Igdrasil se svými teplými tóny a poutavým designem může být útulným kouskem nábytku v našem moderním obývacím pokoji. Model s charakteristickým tvarem a vzorem je vyroben se stupňovitým, obdélníkovým podstavcem, který drží kotoučovou lampu zdobenou orientálními motivy. Igdrasil, hrající v oranžových odstínech, lze umístit na stůl nebo poličku, která odpovídá jeho stylu. Malou solnou lampu lze použít s jedním světelným zdrojem o výkonu až 15 W, objímkou typu E14. K tomuto modelu se nejvíc hodí světelný zdroj s teplým bílým světlem, který pomáhá vytvářet v místnosti domácí, intimní atmosféru. Rozměry dekorační lampy Igdrasil jsou následující: šířka 70 mm, výška 160 mm, průměr 150 mm. Tento model je dodáván bez světelného zdroje.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.948 kg |
| EAN: | 5996595760090 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Výška (mm): | 160 mm |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | oranžová |
| Barva svítidla: | oranžová |
| Materiál stínidla: | 0 |
| Materiál svítidla: | sůl |
| Patice: | E14 |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 0 lumen |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
