Svítidlo RABALUX 76010 TAENA, LED 4W, IP44, 3000K, 30lm, černá
Stolní lampa Taena v moderním stylu nabízí mnohem více než průměrný model vyrobený pro podobný účel. Svítilna s extra funkcemi je skvělou volbou do obývacího pokoje nebo ložnice. Model vyrobený z kovu a černé barvy doplňuje bílá, mírně se rozšiřující plastové stínítko připomínající plisovanou sukni a čtvercový ozdobný podstavec. Taena má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 4W a životností 25000 hodin, světelný tok svítidla: 200 lumenů, světelný tok světelného zdroje je 330 lumenů. Barevnou teplotu světelného zdroje lze nastavit mezi 3000-5000 K a měnit lze i jas. Obě funkce lze ovládat pomocí dotykového spínače. Lampa má 3,7V baterii s kapacitou 1800 mAh a lze ji nabíjet pomocí USB kabelu. Krytí IP44 zajišťuje ochranu proti pronikání pevných částic o průměru větším než 1 mm, jakož i proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. Rozměry stolní lampy jsou následující: výška 380 mm, průměr 130 mm, montážní průměr 95 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.605 kg |
| EAN: | 5996595760106 |
| Výška (mm): | 380 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva svítidla: | černá |
| Energetická třída: | G |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | Kov |
| Průměr (mm): | 130 mm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Typ svítidla: | Stolní lampy |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
