Svítidlo RABALUX 76012 DEMBO, LED 13,9W, IP20, 3000-5000K, 200lm, bílá
Noční světlo Dembo v moderním stylu s pohybovým senzorem je praktickým řešením do dětského pokoje, kde svým diskrétním světlem zpříjemňuje usínání a poskytuje bezpečnost dítěti, které se bojí tmy, pokud se v noci vzbudí. Světlo lampy může být nápomocné i tehdy, pokud se vaše děťátko vzbudí ze spánku a potřebuje navštívit koupelnu. Kulatý bílý model vyrobený z plastu, který lze zasunout do zásuvky, má barevnou teplotu 3000 K, tedy vyzařuje teplé bílé světlo, které je nejvhodnější k relaxaci. Výkon vestavěného LED světelného zdroje je 13,9 W, jeho svítivost je 30 lumenů se stínítkem, 35 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Senzor detekuje pohyb v 90° úhlu pohledu ze vzdálenosti 0-3 metrů a mění jas svítidla podle podmínek. Dembo má také zabudovanou USB nabíječku, která se hodí například pro nabíjení mobilního telefonu. Průměr nočního světla je 90 mm a vzdálenost od stěny 70 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5996595760120 |
| Krytí (IP): | IP20 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | bílá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Příkon (W): | 13,9 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 30 lumen |
| Typ svítidla: | Dekorativní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 70 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
