Svítidlo RABALUX 77001 WIGRY, LED 0,06W, IP44, 2700K, 3lm, černá
Venkovní solární lampa Wigry v moderním stylu, s možností zapíchnutí do země, je nejen praktickou volbou pro zahradní osvětlení, ale může být také jasným barevným bodem ve vašem domě. Celoplastový černý model je vybaven solárním panelem a čtyřmi řadovými bílými dírkovými lampami s bílým stínítkem. Wigry má zabudované LED světelné zdroje s výkonem 0,06 W, svítivostí 3 lumenů se stínítkem a 8 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 3000 K. Teplé bílé světelné zdroje mají životnost 10 000 hodin, napětí baterie je 1,2 V a kapacita 600 mAh. Inteligentní snímač pohybu upravuje jas lampy podle podmínek. Rozměry svítidla s vypínačem jsou tyto: celková délka 4550 mm, výška každé svítilny 85 mm, průměr 90 mm. Krytí IP44 lampy Wigry, s možností zapíchnutí do země zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5996595770013 |
| Šířka (mm): | 4550 mm |
| Výška (mm): | 85 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 90 mm |
| Příkon (W): | 0,06 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
