Svítidlo RABALUX 77002 BOBUS, LED 0,06W, IP44, 2700K, 5lm, černá
Vytvořte na terase nebo v zahradě kouzelnou atmosféru díky modernímu stylu venkovní solární dekorativní lampy Bobus. Černý model, který je celý vyroben z plastu, sestává ze solárního panelu a 20 lamp ve tvaru včelky v řadě s bílým stínítkem. Bobus má zabudované LED světelné zdroje s výkonem 0,06 W, svítivostí 3 lumenů se stínítkem a 8 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 2700 K. Světelné zdroje s teplým bílým světlem mají životnost 10 000 hodin. Při nepřetržitém svícení je provozní doba dekorativní lampy 6-8 hodin. Baterie má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh. Inteligentní snímač pohybu upravuje jas lampy podle podmínek. Celková délka svítidla s vypínačem je 3800 mm, průměr každé hlavy svítilny je 35 mm. Venkovní svítidlo Bobus má krytí IP44, které zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595770020 |
| Šířka (mm): | 3800 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 35 mm |
| Příkon (W): | 0,06 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 3 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
