Svítidlo RABALUX 77003 XIMPU, LED 0,1W, IP44, 4000K, 13lm, černá
Venkovní solární dekorativní lampa Ximpu v moderním stylu lze použít k vytvoření příjemného osvětlení na terase nebo v zahradě. Černý model, který je celý vyroben z plastu, se kromě solárního panelu skládá z osmi řadových lamp. Jednotlivé hlavy svítidel doplňuje válcové stínítko a kloboukové víko s hranatými vzory. Ximpu má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 0,1 W, svítivostí 5 lumenů se stínítkem a 10 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 2700 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 10 000 hodin. Baterie má napětí 1,2 V a kapacitu 1200 mAh. Inteligentní snímač pohybu upravuje jas lampy podle podmínek. Celková délka modelu s vypínačem je 4800 mm, průměr hlav svítidel je 110 mm a výška 130 mm. Krytí IP44 vnějšího svítidla Ximpu zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 5996595770037 |
| Šířka (mm): | 4800 mm |
| Výška (mm): | 130 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 110 mm |
| Příkon (W): | 0,1 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 5 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
