Svítidlo RABALUX 77004 NARMADA, LED 0,5W, IP44, 4000K, 460lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Narmada v moderním stylu se doporučuje především na terasu nebo vnější stěnu domu. Kulatý model v černé barvě, vyrobený výlučně z plastu, je doplněn bílým stínítkem. Narmada má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 0,5 W, svítivostí 13 lumenů se stínítkem, 20 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 20 000 hodin. Baterie má napětí 1,2 V a kapacitu 600 mAh. Svítilna s přepínačem mění svůj jas podle podmínek. Narmada má tyto rozměry: šířka 105 mm, výška 95 mm, vzdálenost od stěny 40 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5996595770044 |
| Šířka (mm): | 105 mm |
| Výška (mm): | 95 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 0,5 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 13 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 40 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
