Svítidlo RABALUX 77005 QESA, LED 10W, IP44, 4000K, 145lm, černá
Moderní venkovní solární nástěnné svítidlo Qesa se senzorem pohybu je ideální na terasu nebo vnější stěnu domu, kde lze použít k osvětlení chodníku vedoucího ke vchodu. Celoplastový model v černé barvě je doplněn bílým stínítkem a svítidlo osvětluje směrem dolů. Qesa má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 10 W, svítivostí 460 lumenů se stínítkem, 800 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 20 000 hodin. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 1200 mAh. Inteligentní snímač rozpozná pohyb ze vzdálenosti 3-5 metrů při úhlu záběru 120° a podle podmínek upraví jas světla. Qesa s vypínačem má šířku 155 mm, výšku 75 mm a vzdálenost od stěny 100 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 5996595770051 |
| Šířka (mm): | 155 mm |
| Výška (mm): | 75 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 10 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 460 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 100 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
