Svítidlo RABALUX 77008 TREPPIO, LED 1W, IP44, 4000K, 450lm, černá
Solární svítidlo Treppio v moderním stylu, s možností zapíchnutí do země je praktické a poutavé řešení zahradního osvětlení. Celoplastový model v černé barvě se kromě solárního panelu skládá z pěti kulatých lamp v řadě s bílým stínítkem. Treppio má zabudované LED světelné zdroje s výkonem 1 W, svítivostí 1,2 lumenů se stínítkem a 6 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroje přirozeného bílého světla mají životnost 20 000 hodin, napětí baterie je 1,2 V a kapacita 600 mAh. Svítidla mění svůj jas v závislosti na podmínkách. Treppio s vypínačem má tyto rozměry: celková délka 4000 mm, výška svítidel 60 mm, průměr 150 mm. Stupeň krytí IP44 zaručuje, že svítidlo s možností zapíchnutí do země je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5996595770082 |
| Šířka (mm): | 4000 mm |
| Výška (mm): | 60 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Průměr (mm): | 150 mm |
| Příkon (W): | 1 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 1,2 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
