Svítidlo RABALUX 77009 ZREBAR, LED 6W, IP44, 4000K, 360lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Zrebar v moderním stylu se snímačem pohybu je ideální na terasu, do blízkosti vchodových dveří nebo na vnější stěnu domu, kde lze použít k osvětlení chodníku vedoucího ke vchodu. Černý hliníkový model je doplněn bílým plastovým stínítkem a svítidlo svítí směrem dolů. Zrebar má zabudovaný LED světelný zdroj s výkonem 6 W, svítivostí 450 lumenů se stínítkem, 600 lumenů bez stínítka as teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2200 mAh. Inteligentní snímač rozpozná pohyb ze vzdálenosti 8 metrů při úhlu záběru 90° a podle podmínek upraví jas světla. Zrebar s vypínačem má šířku 95 mm, výšku 125 mm a vzdálenost od stěny 165 mm. Krytí IP44 venkovní svítilny zaručuje, že je chráněno proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 5996595770099 |
| Šířka (mm): | 95 mm |
| Výška (mm): | 125 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Příkon (W): | 6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 450 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 165 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
