Svítidlo RABALUX 77010 CERTOVO, LED 4W, IP44, 4000K, 200lm, černá
Moderní venkovní nástěnné svítidlo Certovo se solárním napájením a detekcí pohybu je určeno pro ty, kdo chtějí inteligentní osvětlení terasy nebo vnějších stěn. Černý kulatý model vyrobený z hliníku je doplněn bílou plastovým stínítkem a má zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 4 W, svítivostí 360 lumenů se stínítkem, 600 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla5. Certovo je stmívatelné, což znamená, že jeho jas lze nastavit ve třech stupních. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2200 mAh. Inteligentní snímač detekuje pohyb ze vzdálenosti 6 ± 2 metrů při úhlu záběru 110° a podle podmínek upravuje jas světla. Výška svítidla s vypínačem je 100 mm, průměr 185 mm a vzdálenost od stěny je 220 mm. Venkovní svítidlo Certovo je chráněno stupněm krytí IP44, což zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.725 kg |
| EAN: | 5996595770105 |
| Výška (mm): | 100 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | hliník |
| Průměr (mm): | 185 mm |
| Příkon (W): | 4 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 360 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 220 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
