Svítidlo RABALUX 77011 KELNA, LED 9,6W, IP44, 4000K, 700lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Kelna v moderním stylu je dobrou volbou na terasu, ale můžete jej namontovat i na vnější stěnu domu, aby osvětlovalo chodník ke vchodu. Čtvercový model v černé barvě, vyrobený výlučně z plastu, je doplněn bílým stínítkem. Kelna má zabudovaný LED 9,6 W světelný zdroj s jasem svítivostí 200 lumenů se stínítkem a 240 lumenů bez stínítka a teplotou barev 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 2000 mAh. Mění jas lampy podle podmínek. Provozní doba svítidla Kelna je 2 hodiny při 200 lumenech, 5 hodin při 100 lumenech a 8 hodin při 50 lumenech. Rozměry svítidla s vypínačem jsou: šířka 120 mm, výška 255 mm, vzdálenost od stěny 130 mm. Solární nástěnné svítidlo Kelna je chráněno stupněm krytí IP44, což zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.352 kg |
| EAN: | 5996595770112 |
| Šířka (mm): | 120 mm |
| Výška (mm): | 255 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 9,6 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 130 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
