Svítidlo RABALUX 77012 ZLARIN, LED 12W, IP44, 4000K, 150lm, černá
Solární venkovní nástěnné svítidlo Zlarin v moderním stylu se snímačem pohybu lze použít k efektivnímu osvětlení terasy nebo namontovat na vnější stěnu domu podél chodníku vedoucího ke vchodu. Černý celoplastový model je doplněn bílým stínítkem. Zlarin má zabudovaný LED 12W světelný zdroj s jasem svítivostí 700 lumenů se stínítkem a 800 lumenů bez stínítka a teplotou barev 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 10 000 hodin, napětí baterie je 3,7 V a kapacita 4000 mAh. Inteligentní snímač rozpozná pohyb ze vzdálenosti 5-8 metrů při úhlu záběru 120° a podle podmínek upraví jas světla. Délka kabelu Zlarin je 2000 mm. Rozměry svítidla s vypínačem jsou následující: šířka 200 mm, výška 230 mm, vzdálenost od stěny 120 mm. Nástěnné svítidlo Zlarin je chráněno stupněm krytí IP44, což zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RABALUX |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.122 kg |
| EAN: | 5996595770129 |
| Šířka (mm): | 200 mm |
| Výška (mm): | 230 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva stínidla: | bílá |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva svítidla: | černá |
| Materiál stínidla: | plast |
| Materiál svítidla: | plast |
| Příkon (W): | 12 W |
| Styl svítidla: | Moderní |
| Svítivost (lumen): | 700 lumen |
| Typ svítidla: | Solarní lampy |
| Vzdálenost od stěny (mm): | 120 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | RABALUX CZ Svítidla s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kaštanová 141/a CZ-617 00 Brno (Královka centrum) |
| E-mail : | infocz@rabalux.com |
